Caldas Novas Diroma Fiori
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Overdekt zwembad Dakzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Waterglijbanen Tennisveld Biljart/ Pool tafels Tafeltennis | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Turks stoombad Stoomcabine Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage Jacuzzi |
| Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad | Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten | Kindvriendelijk Kinderbuffet Kiderclub Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelzaal Speelgoed |
1-slaapkamer Caldas Novas Diroma Fiori appartement heeft een eersteklas ligging binnen 2 km afstand van Caldas Novas Yacht Club en biedt plaats aan maximaal 5 gasten. Dit appartement van 30 m² biedt uitzicht op de tuin en een hoofdmassage en rugmassage.
Het 1-badkamer appartement is gelegen op rijafstand van 10 minuten van de Japanse Tuin. De Clube Privé ligt op afstand van 3 km van de accommodatie.
Het appartement heeft een patio, een balkon en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Deze accommodatie heeft een sauna, een apart toilet en een douche voor uw comfort.
Dit appartement is voorzien van een complete keuken. Caldas Novas Diroma Fiori appartementen zijn op 5 km van de luchthaven Caldas Novas gelegen. Caldas Novas Diroma Fiori appartement is compleet met luxe voorzieningen zoals een stoomcabine, een sauna en warme openbare baden voor de ultieme ontspanningservaring. Actieve gasten kunnen pingpong en biljart, samen met een tennisbaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Serra Verde Shopping550 m
- het Waterpark Di Roma900 m
- Jardim Japones450 m
- Jardins Acqua Park350 m
- SESC Caldas Novas1,6 km
- Museu de Cera Caldas Novas1,8 km
- Transfer Taxi Caldas Express1,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas4,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
- Snackbar
- Buiten eethoek
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Overdekt zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Live-entertainment
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Turks stoombad
- Stoomcabine
- Jacuzzi
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Fitnesscentrum
- Tennisveld
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
- Aerobics
- Warmwaterbronbad
- Openluchtbad
- Openbaar bad
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Roomservice
- Huishouding
- Autoverhuur
- Stomerij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Welkomstdrankje
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Kinderbuffet
- Kinderzwembad
- Waterglijbanen
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Caldas Novas Diroma Fiori appartement?
Gasten van Caldas Novas Diroma Fiori appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Caldas Novas Yacht Club, op 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Clube Privé (3 km) en de Japanse Tuin (2,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Caldas Novas Diroma Fiori appartement?
Het duurt 30 minuten lopen om van Caldas Novas Diroma Fiori appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Caldas Novas Diroma Fiori appartement?
De prijs van het boeken van Caldas Novas Diroma Fiori appartement is $74. - ❓
Is er een pendeldienst beschikbaar bij het appartement?
Gasten van het appartement kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt dit appartement?
Gasten van dit appartement kunnen profiteren van hoofdmassage en rugmassage, evenals een Turks stoombad, hammam en een stoomcabine. - ❓
Wat is de grootte van Caldas Novas Diroma Fiori appartement?
Caldas Novas Diroma Fiori appartement bestaat uit 30 vierkante meters. - ❓
Heeft Caldas Novas Diroma Fiori appartement een eigen zwembad?
Caldas Novas Diroma Fiori appartement heeft, natuurlijk, een binnenzwembad.